Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Carotenoid Complex

Prekės kodas: 566
79,90 €

Aprašymas

Koncentruotas mitybos papildas iš karotenoidais turtingų vaisių, uogų ir daržovių

Vartoti po 1-3 kapsules per dieną.

90 kapsulių

Rodyti etiketę

Mityba, kurioje yra daug oranžinės ir raudonos spalvos vaisių ir daržovių siejama su stipriu imunitetu, mažesne širdies ligų ir  vėžio rizika, degeneracinių akių ir nervų sistemos ligų prevencija.  Karotenoidais turtingų daržovių rekomenduojama valgyti bent 5 kartus kiekvieną dieną.  Jei manote, kad jūsų mityboje nepakanka šių vertingų maistinių medžiagų, Carotenoid Complex gali būti jums tinkamas sprendimas.

Carotenoid Complex - plataus spektro karotenoidų jėga

  • Kiekviena kapsulė  karotenoidų kiekiu ir spektro gausa prilygsta 1,250 kg morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių abrikosų ir persikų
  • Vienam buteliukui pagaminti sunaudota 113kg ekoligškai užaugintų šviežių ingredientų.
  • Sutelkta visa šeima iš 15 veiksmingų karotenoidų, tyro alyvuogių aliejaus suspensijoje - tai užtikrina maksimalų šių riebaluose tirpių medžiagų pasisavinimą. 
  • Carotenoid Complex - unikali patentuota formulė.

Carotenoid Complex - pirmas natūralus maisto papildas, kurio poveikis imunitetui pademonstruotas USDA ( JAV Žemės Ūkio Departamento)  tyrimu:  

20 dienų ganuant po 3 Carotenoid Complex kapsules (atitinka 3,75kg nurodytų vaisių ir daržovių) per dieną:

  • imuninis atsakas sustiprėjo 37% - tiek procentų padidėjo ląstelių žudikių kiekis kraujyje. 

           

  • sumažėjo cholesterolio oksidacija - tai apsaugo kraujagysles nuo aterosklerotinių plokščių susidarymo 
  • padidėjo bendras antioksidantų kiekis kraujyje - tai užtikrina patikimą vidaus organų apsaugą nuo oksidacinio streso
  • antioksidacinis rezultatas pralenkia vitaminų  E ir C - vienoje Carotinoid Complex kapsulėje esančių antioksidantų kiekis prilygsta 400mg vitamino C arba 800mg vitamino E 

           

 

RINKTINIAI INGREDIENTAI - IŠSKIRTINEI KOKYBEI

Carotenoid Complex ingredientai kruopščiai atrinkti NeoLife mokslininkų, vadovaujantis naujausiais tyrimais mitybos ir ligų prevencijos mokslų srityse.  Jų įvairovė  iš tiesų parūpina platų maistinių medžiagų spektrą taip, kaip sukurta gamtoje.  Carotenoid Complex suformuluotas, pasitelkiant pažangiausias technologijas ir užtikrinant maistinių medžiagų bioprieinamumą optimaliam pasisavinimui.

Image result for Neolife SAB logo

NeoLife Mokslo Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board) ženklelis garantuoja aukščiausią produkto kokybę.

* Šis produktas yra skirtas mitybos papildymui.  Jis negali pakeisti maisto -  sveikos ir subalansuotos mitybos. Produktas nėra vaistas ir negali būti taikomas ligai gydyti.  Prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju.  Neviršyti rekomanduojamos paros normos.  Saugoti nuo vaikų

; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */